Tallinn | Tartu | Pärnu | Kuressaare

Asenda klaaskiud soojustus PUR vahuga, ehk kuidas kodu soojustuse kvaliteeti tõsta?

by NoobiDoobiDoo

Asendades klaaskiud soojustuse pihustatava PUR vaht soojustusega, tõstad lisaks elamismugavusele ka kodu energiatõhusust. Üleminek vanalt klaaskiud soojustuselt tänapäevasele PUR vaht soojustusele on suur ja tänuväärne samm jätkusuutlikuma ja hubasema elukeskkonna poole. Seekordses artiklis räägime lähemalt, kuidas toimub vana soojustuse eemaldamine ja selle asendamine uue, pihustatava PUR vaht soojustusega. 

Ülevaatus ja planeerimine

Esimese sammuna tuleb hinnata sinu kodu soojustusvajadusi. Professionaalsed PUR vahu paigaldajad vaatavad üle olemasoleva soojustuse ja teevad kindlaks alad, kus klaaskiud on aja jooksul kulunud või kannatada saanud. Antud ülevaatusest lähtudes suudavad soojustajad panna paika täpse plaani, kuidas vana soojustus eemaldada ja see kvaliteetse PUR vahuga asendada. 

Vana klaaskiud soojustuse eemaldamine 

Pärast vana klaaskiud soojustuse eemaldamist puhastatakse ja valmistatakse soojustatav ala ette PUR vahu paigaldamiseks. Eemaldamise protsessi juures on äärmiselt oluline järgida kõiki ohutusnõudeid. Eksperdid kannavad enda kaitsmiseks potentsiaalsete ohutegurite eest kaitsevarustust ja kasutavad protsessi läbiviimiseks spetsiaalseid vahendeid. Nii on võimalik tagada, et pärast klaaskiud soojustuse eemaldamist jääb edasiste tööde tegemiseks puhas ja ohutu keskkond. 

Pindade ettevalmistamine PUR vahu peale kandmiseks

Järgmise sammuna valmistatakse pinnad ette PUR vahu peale kandmiseks. Kõik pinnad puhastatakse hoolikalt. Puhastusprotsess sisaldab ka kõikvõimalike niiskusprobleemide ja parandamist vajavate aladega tegelemist. Et pihustatav PUR vaht saaks soojustatava pinnaga korralikult nakkuda ja parima võimaliku lõpptulemuse anda, tuleb tagada, et soojustatav pind on puhas, kuiv ja terve.

vana klaaskild soojustuse asemel PUR vaht

Kvaliteetse PUR vahu paigaldamine

Nüüd on aeg PUR vaht soojustatavale pinnale kanda. Meie sertifitseeritud PUR vahu paigaldajad kasutavad modernseid töövahendeid, et pihustatav PUR vaht ühtlase kihina soojustatavatele pindadele kanda. Pärast peale kandmist PUR vaht paisub, luues nii õhukindla kihi, mis aitab minimeerida külmasildade ja õhulekete ohtu. 

Vanast klaaskiud soojustusest vabanemine

Kvaliteedikontroll

Kui PUR vahu soojustustööd on lõpule jõudnud, kontrollib soojustusmeeskond kõik soojustatud pinnad hoolega üle. Üle vaadatakse kõikvõimalikud nurgad, praod ja avaused, et tagada, et soe õhk ei pääse kuskilt välja. Nii saame garanteerida, et sinu kodu on pikkadeks aastateks efektiivselt soojustatud ja küttearved seeläbi kontrolli all. 

 

Asenda vana klaaskild soojustus PUR vahuga

Koristamine ja tööde lõpetamine

Pärast seda, kui oleme sinu kodu soojustuse kvaliteeti oluliselt vana klaaskiud soojustuse asendamisega tõstnud, tagame, et jätame endast alati puhta ja korraliku keskkonna maha. Koristame enda järelt kogu tekkinud segaduse ja eemaldame soojustamise käigus tekkinud prahi ja vana soojustuse jäägid. Me ei lahku enne, kui oleme kindlad, et kõik majaelanikud saavad muretult naasta oma igapäevarütmi.

Naudi mugavamat ja kvaliteetsemat elukeskkonda 

Asendades oma vana klaaskiud soojustuse tänapäevase pihustatava PUR vaht soojustusega, teed väärt investeeringu pikaajalisse mugavusse ja oma kodu energiatõhususse. Korraliku planeerimise, ekspertide poolt läbiviidud eemaldusprotsessi ja kvaliteetse paigaldusprotsessi abil on üleminek ühelt soojustusmaterjalilt teisele kiire ja muretu. Edaspidi ei pea sa muretsema tuuletõmbuste ja kõikuva toatemperatuuri pärast ja võid nautida mugavat, hubast ja tervislikku elukeskkonda. Väiksemad küttearved on siinkohal võid tervitatav boonus! 

Varasemad postitused